"EURO 2012 - EURO HAIR" W STOLICY

 

 W IV Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej "Euro 2012 - Euro Hair" w Warszawie swoje propozycje na zbliżające się światowe wydarzenie, którego gospodarzami są Polska i Ukraina, zaprezentowały uczestniczki z Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.
27 marca 2012r. Agata Nowak i Katarzyna Wnęk reprezentowały w stolicy Podkarpacie i styl Podkarpacia na zbliżające się Euro 2012. Modelkami były: Paulina Stochła i Patrycja Abram.
Konkurenci byli dobrze przygotowani - w końcu to najlepsi uczniowie w Polsce, ale Agata i Kasia, pomimo zmęczenia spowodowanego wyjazdem o pierwszej w nocy, stanęły na wysokości zadania i choć nie znalazły się na podium, to zostały zauważone. Przyjemnie było odbierać pochwały od Jury i innych uczestników konkursu oraz ich opiekunów.
W trakcie trwania konkursu odbywały się pokazy mody, pokazy  firm fryzjerskich, spotkania z wydawcami książek, a dla opiekunów dodatkowa konferencja branżowa oraz konferenca poświęcona nowej podstawie programowej.
Po konkursie był czas na zwiedzanie, wizytę w Złotych Tarasach. Po wielu emocjonujących doświadczeniach, z bagażem wrażeń powróciliśmy do pięknego Rzeszowa.

Dziękujemy uczestniczkom za trud włożony w przygotowania do konkursu i życzymy wielu sukcesów zawodowych.

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!