Vision Look w Poznaniu

W dniach od 17 do 18 marca 2012r. odbyły się targi fryzjersko-kosmetyczne w Poznaniu, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Naszymi opiekunami były Panie: Aneta Sakowska i Magdalena Wojtaszek- Hudzik. Program obejmował wiele ciekawych nowości z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. Między innymi mogliśmy zobaczyć mistrzostwa w zdobieniu paznokci, najnowsze trendy makijażu, przedłużanie włosów, mistrzostwa fryzjerstwa polskiego. Zawody te  przyciągnęły fryzjerów i manicurzystki z całej Polski oraz z Ukrainy i Niemiec. Wśród wystawców zaprezentowały się również firmy zagraniczne m.in. z Japonii. Uczestnicy targów z chęcią korzystali z darmowych usług proponowanych przez wystawców. Targi te to także dobra okazja do skorzystania z ogromnych promocji i zakupu sprzętu fryzjerskiego czy kosmetyków niezbędnych w zawodzie. Oczywiście każdy z nas mógł zapoznać się z najnowszymi technikami i trendami w strzyżeniu oraz upinaniu koków. Fryzury wychodzące spod rąk mistrzów były zniewalające.
Jedną z atrakcji wyjazdu był również pobyt w centrum Poznania. Mogłyśmy zwiedzić jego rynek, centrum miasta oraz pokrążyć po jego pięknych ulicach.


Opracowały: Aneta Karwowska, Katarzyna Janusz

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!