Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Zbigniewa Herberta - „Geniusz Poety”

         Dnia 2 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Zbigniewa Herberta.

W konkursie udział wzięli przedstawiciele rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Barbara Moskwa, Eunika Pareniak, Sylwia Kustra z klasy 2 gt. Opiekunem zespołu była p. Monika Konefał.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą na temat biografii i twórczości Z. Herberta, a także umiejętnościami dokonywania analizy i interpretacji utworu poetyckiego. Poziom był wyrównany, jednakże największą znajomością przedmiotu wyróżnili się uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych. Drużyna naszej szkoły zajęła trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!