Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

TWARZE MECHANIKA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

25-01-2012

Hej, jestem Żaneta z klasy 2 ft. Pewnego dnia p. Cichoń spytała mnie, czy nie chciałabym pobawić się w reporterkę… . Pomysł spodobał mi się i w ten sposób wszystko się zaczęło. Robię wywiady z różnymi ciekawymi osobami z naszej szkoły. Jeśli znasz kogoś ciekawego, kto ma nietypowe hobby, pasję lub po prostu kogoś sympatycznego, dobrego kolegę czy koleżankę – zapraszam do mnie . Być może będzie On/Ona następną osobą, z którą przeprowadzę wywiad !!! Póki co zapraszam Was na mój debiut – rozmowę z Kamilem Kozłowskim oraz zachęcam do oglądania kolejnych…

Żaneta Lampart

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!