Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

LICEALIADA PIŁKA SIATKOWA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W październiku i listopadzie tego roku odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej chłopców w kategorii szkół średnich. Zgłoszonych zostało 21 reprezentacji szkół miasta Rzeszowa. W wyniku losowania nasza reprezentacja trafiła do grupy eliminacyjnej z Zespołem Szkół Kształcenia Ustawicznego, Zespołem Szkół Gospodarczych i XII Liceum Ogólnokształcącym. Zwyciężyliśmy we wszystkich 3 meczach w stosunku setów 2:0 i awansowaliśmy do finału. Grupa finałowa składała się z 6 najlepszych drużyn w Rzeszowie. Były to: V LO, IV LO,  II LO, VIII LO, ZSNR1  i nasza reprezentacja ZSMechanicznych. Rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym".

Wyniki meczów finałowych z udziałem ZSM:

ZSM - V LO 0:2 , ZSM - VIII LO 2:0, ZSM - IV LO 1:2, ZSM - ZSNR1 1:2, ZSM - II LO 2:1

Ostatecznie nasi siatkarze uplasowali się na IV miejscu w Rzeszowie.

Szkołę reprezentowali: Bartosz Drupka (2dt), Kamil Ożóg (2dt), Grzegorz Grzybowski (2dt), Paweł Kielar (2dt), Piotr Kozłowski (2bt),  Łukasz Szczepański (2lmt), Łukasz Kielar (3et), Maciej Koryl (3lt). Opiekunem drużyny był mgr Sławomir Stawarz.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!