INTEGRACJA W KAMIONCE

 

W słoneczny poniedziałkowy poranek, klasa II ft i II gt wyruszyły na dwudniową wycieczkę autokarową do Kolbuszowej i Kamionki. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych, zapoznanie z historią naszych regionów, aktywny wypoczynek bez nałogów oraz rozwijanie kreatywności naszej młodzieży. Dobra atmosfera towarzyszyła już od samego początku wycieczki. Zrobiliśmy zakupy w Lidlu i w drogę :)))

 

 

 

Pierwszym punktem naszej wycieczki był skansen w Kolbuszowej. Przewodnikami po historii naszych regionów były same uczennice, które przygotowały obszerny materiał na temat sposobu życia naszych przodków, rzemiosła, budowli oraz wierzeń i zabaw. Dziewczynom  najbardziej podobały się żywe zwierzęta i panowie - restauratorzy zabytków. Z własnej inicjatywy Joasia D. pomogła paniom sprzątającym w porządkowaniu jednego z domków skansenowskich. Jak to mówią praca popłaca i dzięki temu wszyscy mogliśmy podziwiać domki od wewnątrz.

Po zakwaterowaniu się w Kamionce opiekunowie wycieczki (Pani: M. Ustrzycka, A. Bartyzel, A. Domagała i Pan D. Prokopik) zostali zaproszeni na iście królewskie jadło przygotowane przez szefa kuchni Pannę Anię Jasiewicz z ekipą kucharzy. Obiad smakował bardzooo.

 

Ponadto widać że dziewczyny są utalentowane również w innych dziedzinach nie tylko w fryzjerstwie. Swoją kreatywność i wszechstronność zaprezentowały w rozgrywkach sportowych, śpiewie, grach na instrumentach, występach iście aktorskich, skeczach oraz modzie wieczorowej, kosmetyce i oczywiście fryzjerstwie. Atrakcje wieczoru i występy odbyły się przy ognisku i smacznej kiełbasce. Dziewczyny nie mogły się nagadać i rozmowy przeniosły się na późniejszą porę, co skutkowało trudnościami z porannym wstawaniem. Rano trzeba było wstać, ponieważ został zorganizowany spacer z kijkami (Nordic Walking) do lasu.

 

 

Czas mijał szybko w miłej atmosferze, aż żal było wracać do domu… Uczestnicy wycieczki chcieli tam zostać co najmniej tydzień, ale cóż szkoła na nas czekała a my nie chcieliśmy jej zawieść :)))
Opiekunowie wycieczki dziękują uczestnikom za wspaniałą atmosferę na wycieczce i fantastyczne zabawy przygotowane przez młodzież.
Do następnej wycieczki…

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!