Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

Zawody sportowe - SZKOLNA KORESPONDENCYJNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

 

W dniu 24.09.2008 roku odbył się I rzut Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej dla szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zostały przeprowadzone na stadionie UR w Rzeszowie ul. Wyspiańskiego 22. W zawodach wzięły udział szkoły z miasta Rzeszowa, a także szkoły powiatu rzeszowskiego, leżajskiego i łańcuckiego. W zawodach startowały reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1990 – 1992 rok.

Program zawodów obejmował :

            Dziewczęta: bieg na100m. , bieg na 400m., bieg na 800m., skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100 m.

            Chłopcy: bieg na 100m., bieg na 400m., bieg na 1500m., skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100m.

W każdej konkurencji indywidualnej szkoła mogła zgłosić po 3 zawodników, z których 2 najlepszych punktuje dla drużyny.

Naszą szkołę reprezentował poszczególni uczniowie :

            100 m ( dziewczęta ) – Rak Karolina, Czyż Agnieszka, Joanna Kurowska

            100 m ( chłopcy ) – Migut Paweł, Magoń Damian, Pięciak Marcin

            400 m ( dziewczęta ) – Bura Kamila, Kamyk Joanna, Ciapa Marta

            400 m ( chłopcy ) – Ryś Rafał, Król Krzysztof, Darłak Dariusz

            800 m ( dziewczęta ) – Rusin Weronika, Sawicka Sylwia, Bator Justyna

            1500 m ( chłopcy ) – Lepak Kamil, Gut Jacek, Szydełko Mateusz

            Pchnięcie kulą ( dziewczęta ) – Jasińska Paulina, Fryc Karolina

            Pchnięcie kulą ( chłopcy ) – Szylar Adam, Kozdraś Patryk

            Skok w dal ( dziewczęta ) – Kiferling Monika, Kępa Magdalena

            Skok w dal ( chłopcy ) -  Frohlich Mateusz, Nowak Krzysztof

Sztafeta 4x100m ( dziewczęta ) – Marta Materna, Twarda Karolina, Czyż Agnieszka,              

                                                      Rak Karolina

Sztafeta 4x100m ( chłopcy ) – Blum Daniel, Kasperski Paweł, Budarz Łukasz,

                                                 Turoń Mateusz

 

Opiekunami na zawodach byli mgr Agnieszka Buć i mgr Tomasz Chrapek.

Wyniki oraz punktacje z poszczególnych konkurencji podamy w późniejszym czasie.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!