Konkurs Fryzjerski Czas Awangardy

6 grudnia 2009 roku odbyła się kolejna, druga edycja konkursu fryzjerskiego, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Czas Awangardy”. W rywalizacji udział wzięło 29 adeptów fryzjerskiego kunsztu.
Pomysłodawcą imprezy jest gorlicka firma AFK działająca w branży fryzjerskiej. Tematem przewodnim konkursu była awangarda, czyli tak naprawdę temat dowolny, a jednym ograniczeniem była fantazja i umiejętności uczestników.

 

 

Do rywalizacji stanęło 29 adeptów fryzjerstwa, a wśród nich uczniowie Naszej Szkoły: Katarzyna Kruk z kl. II gt, Aneta Karwowska z kl. II gt, Aneta Barszcz z kl.IV gt i Jadwiga Trojanowska z kl.IV ft. Konkursowicze przyjechali z terenu Małopolski oraz Podkarpacia.

 

 

Wszyscy zawodnicy na wykonanie fryzury mieli równo  60 minut. Po tym czasie do pracy przystąpiło jury złożone z zawodowych sędziów imprez fryzjerskich. Zanim zgromadzona publiczność dowiedziała się kto został najlepszym fryzjerem w regionie na Sali pojawił się Święty Mikołaj, który wszystkich obecnych obdarował słodyczami.
W przerwie na scenie zaprezentowali się styliści z grupy Matrix.Art, którzy pokazali kilkanaście swoich propozycji  fryzur na nadchodzący karnawał. 
Każdy z uczestników otrzymał prezent za udział w konkursie, a zwycięzcą został Paweł Gazda z Gorlic.
Udział w konkursie pozwolił uczestnikom udoskonalić swój warsztat i poszerzyć horyzonty fryzjerstwa.

 


Galeria zdjęć konkursu fryzjerskiego "Czas Awangardy”

http://www.gorlice24.pl/kultura-i-rozrywka/czas-awangardy-06.xii.2009.html

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!