Szkolenie firmy MATRIX "nagrodą sponsora" dla Joanny Pietrasz

 

W południowo – wschodnim zakątku Polski, w bezpośredniej bliskości polsko-ukraińskiej granicy położony jest późnorenesansowy Zamek w Krasiczynie. W tym pięknym miejscu od 4 do 6 pażdziernika 2009 r.  uczennica  naszej szkoły, Joanna Pietrasz  z  kl. III FT wraz z opiekunem Panią Bożeną Hałuchą, rozpoczęła realizację „Nagrody sponsora”, którą otrzymała w Trzecich Mistrzostwach Fryzjerstwa ZSM w Rzeszowie od właściciela Firmy handlowej AFK – dystrybutora marki Matrix, Pana Jerzego Biełous. Ufundowana nagroda, czyli trzydniowe zaawansowane szkolenie MATRIX MASTER CLAS było doskonale przygotowane przez profesjonalnych szkoleniowców firmy Matrix w nowoczesne trendy fryzjerskie zarówno w strzyżeniu, koloryzacji jak i stylizacji włosów.

 

 

Atrakcją, poza główną częścią programu, była uroczysta kolacja z nocnym spotkaniem z legendarną białą damą Krasiczyńskiego zamku oraz mrożąca krew w żyłach wycieczka podziemną trasą turystyczną i wizyta w sali tortur.

Po wytrwałych zmaganiach i owocnej pracy na szkoleniu, przyszedł czas na relaks,  którym była wycieczka do Lwowa, miasta - mitu dla wielu Polaków. Lwów został zbudowany przez Rusinów, Polaków, Ormian, Żydów i inne narody, których ślady tropili uczestnicy trzydniowego szkolenia firmy MATRIX.
Owoce szkolenia i zdobyte umiejętności przez Asię są dowodem na to, iż warto być lepszym… .

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!