Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCY

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

PIŁKA SIATKOWA

W dniu 16.10.2009 r. odbyły się rozgrywki w siatkówce chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek zgłoszono 22 reprezentacje szkół miasta Rzeszowa. W wyniku przeprowadzonego losowania ustalono następujący podział grup eliminacyjnych :

grupa A : ZSKU , ZS NR1 , ZDZ

grupa B : I LO , XII LO , ZS NR3

grupa C : II LO , ZS NR2 , ZSSamochodowych

grupa D : LO-JPII , III LO , ZSSpożywczych

grupa E : VIII LO , IX LO , ZSTechnicznych

grupa F : ZSEnergetycznych , IV LO , ZSMechanicznych

grupa G : ZSEkonomicznych , ZSEnergetycznych , ZSGospodarczy

 

Grupa F w której znalazła się reprezentacja ZSM , swoje mecze rozegrała w Zespole Szkół Energetycznych. W pierwszym meczu eliminacyjnym IV LO pokonało gospodarza zawodów ZSEnergetycznych 2 - 0 .       Drugi mecz zakończył się również zwycięstwem IV LO tym razem z Zespołem Szkół Mechanicznych 2 - 0.    

W trzecim meczu spotkały się drużyny które przegrały swoje pierwsze spotkania. Był to mecz o drugie miejsce w grupie pomiędzy ZSMechanicznych a ZSEnergetycznych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ZSMechanicznego 2 - 0.

TABELA :

1. IV LO                                  6 pkt

2. ZSMechanicznych           3 pkt

3.ZSEnergetycznych           0 pkt

Skład reprezentacji ZSM :

- Święs Dominik 3 et

- Wilczek Arkadiusz 3 et

- Domka Jakub 3 et

- Kot Grzegorz 3 et

- Wiącek Michał 2 at

- Miś Sebastian 3 dt

- Kupczyk Bogdan 3 at

- Bury Wojciech 2 dt

- Kielar Łukasz 1 et

- Kluz Tomasz 4 et

- Pilecki Bartosz 2 lt

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!