Pamiętamy o Łukaszu Cieplińskim

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Administrator 07-03-2021

3 marca dwunastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w spotkaniu on – line z panem Zenonem Fajgerem, pracownikiem rzeszowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. Temat spotkania to życie i działalność Łukasza Cieplińskiego – żołnierza niezłomnego. Wykład pana Fajgera wzbogacony był prezentacją ciekawych dokumentów i fotografii, a ważnym elementem prelekcji były związki Łukasza Cieplińskiego z Rzeszowem. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele klas: 2as, 2ag, 2 fsg, 3 ft, 3 bt. Dziękujemy za zainteresowanie tematem i zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu wydarzeniach. Organizatorem spotkania była Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!