"DZIEŃ WYŁĄCZENIA SIĘ"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

04-03-2021

Dnia 5 marca 2021 r. (piątek) obchodzony jest na całym świecie "DZIEŃ WYŁĄCZENIA SIĘ" od wszelkich urządzeń multimedialnych (telefon, komputer, tv, itp.). Ideą tego dnia jest pozyskanie czasu, który można wykorzystać na spotkania z bliskimi, aktywny relaks, ulubioną książkę.

 

Jak co roku w naszej szkole organizowaliśmy "DZIEŃ WYŁĄCZENIA SIĘ OD TELEFONU KOMÓRKOWEGO". W obecnym czasie pandemii i konieczności uczestniczenia w lekcjach za pośrednictwem komputera, telefonu może być to trudne.

Jednak zachęcamy całą społeczność szkloną, aby chodź na kilka godzin wyłączyć się od technologii w zaciszu domowym, by sprawić sobie przyjemność i odpocząć od natłoku informacji. Zachęcamy do refleksji nad ilością czasu jaki spędzamy przy komputerze, a ilością czasu spędzonego z bliskimi lub przyjaciółmi.

Osoby chętne do podzielenia się w jaki sposób „wyłączyły się od technologii” i jak spędziły ten czas, zapraszamy do wysłania informacji, zdjęcia lub krótkiego filmiku w poniedziałek 08.03.2021r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Organizatorzy: Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!