Ciekawa lekcja języka angielskiego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

04-03-2021

25 lutego klasa 2hmg miała przyjemność odbywać zdalną lekcję z wolontariuszką Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana - panią Caroliną Silvą. Była to idealna okazja do rozwinięcia umiejętności rozmowy uczniów w języku angielskim, jak również możliwość poznania kultury, zabytków i zwyczajów Portugalii. Pani Silva dostarczyła solidnej dawki wiedzy gramatycznej z języka portugalskiego, a wiedza ta została utrwalona za pomocą końcowej ankiety-sprawdzianu. Dodatkowo prowadząca wykazała się nieprzeciętnym podejściem do tematu i przedstawiła bardzo spójną, logiczną i przystępną do zrozumienia prezentację. W przygotowanej przez Ms. Silva zdalnej lekcji nie zabrakło interakcji w postaci rozmowy, kontaktu ze sztuką oraz muzyką. Wszyscy uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, ponieważ udało im się ominąć barierę językową i nieśmiałość.

Cała klasa 2hmg pragnie raz jeszcze serdecznie podziękować pani Carolinie Silvie oraz Fundacji im. Roberta Schumana za możliwość poszerzenia wiedzy w tak ciekawy sposób.

 

Jakub Gryboś -  klasa 2hmg

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!