WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „LAURKA DLA JANA PAWŁA II”

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W naszej szkole został zorganizowany konkurs „Laurka dla Jana Pawła II” dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka. Zadaniem konkursowym było wykonanie laurki dla Jana Pawła II w sposób tradycyjny (ręcznie). Praca mogła zostać wykonana indywidualnie lub mogła to być praca rodzinna. Prace zostały przesłane przez uczniów klas: 1 cg, 1 cs, 1 fsg, 1 fss, 2 ft i 3 ft.

  • I miejsce: IZABELA TOCZEK kl. 1 fsg
  • II miejsce: ALICJA MADEJA kl. 1 fss
  • III miejsce: KLAUDIA BZIKOT kl. 3 ft
  • Wyróżnienie: KACPER SZURA kl. 1 cs

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

 

Organizator konkursu p. Kinga Lizak dziękuje uczestnikom za wykonanie oryginalnych prac oraz za zainteresowanie tematem.

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!