UDZIAŁ DAMIANA HOSZKO W IV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Uczeń klasy II act wziął udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. ,,Między niebem, a ziemią. Fotografia inna niż wszystkie’’ organizowanym pod patronatem Burmistrza Strzyżowa Waldemara Góry. Celem konkursu jest propagowanie wartości artystycznych oraz piękna rzeczywistości. Praca konkursowa powinna oddziaływać na uczucia, wywoływać emocje, wzbudzać do refleksji oraz popularyzować sztukę fotografii. Wzbudzanie pozytywnych emocji w tym szczególnym dla nas czasie jest bardzo istotne. Wierzymy, że Damianowi udało się utrwalić piękno rzeczywistości i wzbudzić pozytywne refleksje na temat naszej egzystencji. Mamy nadzieję, że wykonane zdjęcie pt. "Podniebny drift" zostanie zauważone.

 

Życzymy sukcesu w konkursie

Grono Pedagogiczne ZSM

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!