O Wyróżnieniu Damiana słów kilka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Pisaliśmy już o sukcesie naszego ucznia z klasy II act. Damian Hoszko, zdobył wyróżnienie w XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego PORTRET 2019.

W ramach nagrody Damian uczestniczył w Kursie Fotografii Studyjnej Moda/Portret/Postprodukcja w Warszawie i otrzymał certyfikat. Taka nagroda była prawdziwą przygodą dla naszego ucznia. Zdobył on dodatkową wiedzę, rozwinął umiejętności i utwierdził się w przekonaniu, że fotografowanie jest jego pasją, którą chce rozwijać. Możliwość obserwowania pracy fachowców w dobrze urządzonym studio stawia dodatkowe wyzwania. Ta komfortowa przestrzeń daje wiele możliwości. Patrząc na wykonane przez Damiana zdjęcia, jesteśmy pewni, że ma talent i z pewnością jeszcze o nim usłyszymy.

Odsyłamy do pozostałych zdjęć Damiana wykonanych podczas kursu:

Damianowi gratulujemy sukcesu i życzymy rozwoju własnego stylu w realizacji portfolio.

 

Grono Pedagogiczne ZSM

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!