VIII Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej dla uczniów szkół podstawowych

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

05-03-2020

 

27 lutego 2020 r. uczniowie klas VIII szkół podstawowych z woj. podkarpackiego odwiedzili VIII Rzeszowski Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej. Tegoroczne targi odbyły się ponownie w budynku Politechniki Rzeszowskiej. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz odwiedzić Centrum Kształcenia Praktycznego przy ulicy Hetmańskiej.  Były też spotkania z doradcami i informacje o rynku pracy.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy na Dzień Otwarty ZSM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!