Pozdrowienia ze słonecznej Walencji

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

04-02-2020

 

Od 26 stycznia przebywamy na praktykach zawodowych w Hiszpanii. Walencja przywitała nas promieniami słońca, których w Polsce nam brakowało. Cała 20-osobowa grupa wraz z opiekunami mieszka w apartamentach w centrum miasta. Korzystając z możliwości od samego początku każdą wolną chwilę wykorzystujemy na zwiedzanie tego pięknego miasta. Czasu wolnego nie ma niestety zbyt dużo bo ciężko pracujemy w firmach. Przydzielono nas po dwie osoby do każdej z firm. Są to firmy branży mechanicznej. Każdy ma możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie obróbki mechanicznej i ręcznej, spawania, kontroli jakości. Pomimo kłopotów językowych pracuje nam się dobrze, gdyż Hiszpanie są życzliwi, uprzejmi i pomagają nam w pracy.

 

Kewin Sięrżęga 3 at

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!