SUKCES MARCELINY SĄCZAWY

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Uczennica naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie ,,Jesienią góry są najszczersze’’ i zdobyła wyróżnienie w kategorii praca plastyczna. Konkurs odbywał się pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Wręczenie nagród odbyło się na Politechnice Rzeszowskiej podczas III Dnia Bieszczadzkiego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem. Wydarzeniu temu towarzyszyły liczne atrakcje: jarmark rękodzieła bieszczadzkiego, wystawy fotograficzne, spotkania z artystami.

Uczennica klasy pierwszej fsg zafascynowana górami, przyrodą, kulturą i sztuką Bieszczadów wykonała niezwykłe dzieło, które można było podziwiać podczas wystawy wszystkich prac konkursowych.

Marcelinie gratulujemy sukcesu i zachęcamy do rozwijania talentu.

 

Grono Pedagogiczne ZSM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!