Fenomenalny wynik !

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

16-05-2019

15.05.2019 r. Krystian Herba zdobył najwyższy budynek Estonii w czasie 8 minut i 52 sekund.

 

Nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych pokonał na rowerze 30 pięter, 630 schodów hotelu w Swissotel w Tallinnie najwyższego budynku w Estonii. Chciał to zrobić w czasie !poniżej 10 minut, a wynik był zdecydowanie lepszy! Zaledwie 8 minut i 52 sekund.

 

Krystian Herba specjalizuje się w trialu rowerowym, zdobywa najwyższe budynki na świecie skacząc na rowerze po schodach. Do tej pory zdobył 17 wieżowców w 13 krajach – więcej, niż ktokolwiek na świecie. Pięciokrotnie jego rekordy zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa. W Estonii ustanowiło oficjalny rekord tego kraju.

 

Gratulujemy !

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!