KONKURS W STOLICY

 

W marcowym konkursie "Ogólnopolskie Mistrzostwa czesania koków”, tytułem był "Wodny świat". Wzięło w nim udział trzydziestu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski (m.in. z Warszawy, Bydgoszczy, Radomia, Lublina, Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Gorzowa Wlkp.). W konkursie wygrała uczestniczka z Warszawy, wykazując się fantazją w kwestii fryzury (przypominającej wodne szuwary) oraz skąpym strojem nimfy wodnej, której za strój służyły muszle. Wyróżnienie dostała uczennica z Bydgoszczy, której pełna stylizacja postaci nawiązywała do tragedii osoby zaatakowanej przez rekina.. Naszą szkołę reprezentowała Aneta Barszcz z klasy 3 gt, która uczesała bardzo staranną fryzurę nawiązującą do fal oceanu, z podkreśloną głębią toni wody, przechodzącą w płyciznę. Strój modelki, którą była Ewa Miś z klasy 3 gt, nawiązywał do płytkiej wody przechodzącej w piaszczystą plażę. Fryzura  wykonana przez Anetę, mimo że nie zdobyła czołowego miejsca, została dostrzeżona przez fotoreporterów oraz przez widownię  i nagrodzona gromkimi brawami. Zdobyte doświadczenie poprzez udział w konkursie na tak wysokim poziomie przyniósł Anecie nieocenione korzyści.

Marzec 2009

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!