Ciekawa lekcja z native speakerem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

11-06-2018

Dnia 8.06.2018 r. na lekcji języka angielskiego w klasie 2 mt odbyły się zajęcia z Joshem Kaye, native speakerem i nauczycielem. Podczas spotkania mieliśmy okazję posłuchać i porozmawiać z Kanadyjczykiem który ciekawie opowiadał o swojej ojczyźnie i chętnie odpowiadał na nasze pytania. Cała lekcja przebiegała w języku angielskim co pozwoliło nam wykorzystać nasze umiejętności w praktyce. Dowiedzieliśmy się np. że gdybyśmy chcieli zamówić w Kanadzie pierogi nie musielibyśmy się głowić z translacją ponieważ kanadyjski odpowiednik brzmi zaskakująco podobnie-perogy. Takie zajęcia były dla nas atrakcyjne i interesujące, mamy nadzieję że w najbliższym czasie znów odwiedzi nas ktoś ciekawy.

 

Dominik Koryś kl. 2 mt

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!