WYNIKI KONKURSU CZYTANIA LITERATURY NIEMIECKOJĘZYCZNEJ

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W dniu 06.06.2018 r. odbył się konkurs czytania literatury niemieckojęzycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 1 mst, 1 at, 2 est, 2 at, 2 lt, 2 bt, 3 at oraz 3 ft. Uczniowie zaprezentowali różnorodną literaturę od poezji po klasykę i wykazali się bardzo dobrą znajomością poprawnej i płynnej wymowy w języku niemieckim oraz wysokim poziomem interpretacji tekstu.

 

 Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce – Maria Makarska kl. 3 ft
  • II miejsce – Jakub Duda kl. 1 mst
  • III miejsce – Dominik Sobota kl. 2 lt i Patryk Giepert kl. 2 at

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom, którzy w nagrodę otrzymują bilety do kina "Helios" i oceny celujące :)

 

Organizatorzy: Agata Pawlak, Dorota Kustra , Bożena Kataniak - Stefańska

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!