I miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

 

Szanowny Pan Dyrektor

mgr Mariusz Kapica

Zespół Szkół Mechanicznych

im. gen. Władysława Andersa

w Rzeszowie

 

dototyczy wyników okręgowych eliminacji

Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok „B” - 2018

 

Uprzejmie informujemy, że w wyniku eliminacji okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości odbytych w dniu 25.04. br. w Rzeszowie reprezentanci Waszego Zespołu Szkół, a to: Mateusz Buda, Kamil Kud i Michał Pitera zajęli zespołowo pierwsze miejsce, zaś w klasyfikacji indywidualnej wszyscy, ex equo  okazali się najlepszymi !!!  Będą oni reprezentować będą nasz Okręg w eliminacjach ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 25 do 27 maja br. w naszym województwie tj. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

 

Należy podkreślić bardzo dobre przygotowanie merytoryczne  wykazywane od wielu lat przez Waszych uczniów w bardzo specyficznej dziedzinie łączącej zagadnienia prawne z technicznymi pozostającymi poza programami nauczania. Każdorazowo wśród tradycyjnie już mocnej konkurencji w naszym okręgu wykazują się wyróżniającymi się wynikami.

 

Najważniejszym źródłem wieloletnich osiągnięć podopiecznych Państwa w trudnej i złożonej dziedzinie jest niezwykle zaangażowana          
i skuteczna praca nauczyciela Pana mgra inż. Adama Dytko.

 

W związku z powyższym prosimy o wydelegowanie laureatów oraz Pana A.Dytko na eliminacje Ogólnopolskie do Niska w terminie 25-27.05.br.
Prosimy o przyjęcie serdecznych podziękowań za wieloletnie i skuteczne działania kształtujące niezwykle pożyteczne zainteresowania Waszych podopiecznych poza programowymi przedsięwzięciami.

 

Podsumowanie wyników eliminacji okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości połączone z wręczeniem dyplomów i upominków przewidywane jest początkiem czerwca br. po ukończeniu eliminacji ogólnopolskich.

 

Łączę wyrazy uszanowania

W imieniu organizatorów

 

Dyrektor PWKTiR - Jerzy Kulpiński

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!