Praktyki zawodowe techników usług fryzjerskich

 

sesja

 

Uczniowie klasy trzeciej i czwatej technikum usług fryzjerskich, doskonalą swoje umiejętnośći i poszerzają swoją wiedzę w trakcie praktyk i zajęć przktycznych w renomowanych salonach fryzjerskich na terenie naszego miasta i nie tylko.

Głównym celem jest zdobycie pełnych kompetencji do wykonywania zawodu technika fryzjerstwa i udoskonalenie relacji klient - fryzjer.

Ponadto uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach prowadzonych i finansowanych przez salony fryzjerskie. W tym roku została zorganizowana również profesjonalna sesja zdjęciowa z udzialem naszych uczennic, które to same wykonały fryzury i makijaże pod okoiem stylisty Pani Urszuli Chorążykiewicz z salonu "DIUNA" w Rzeszowie.

Bardzo cieszy nas fakt zaangażowania młodzieży w wielu formach rozwoju zawodowego.

 

sesja2

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!