Zbiórka starych telefonów komórkowych

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

19-09-2018

W tym roku kontynuujemy zbiórkę starych telefonów komórkowych. Interesuje nas nawet najstarszy model telefonu. Dobrze, jeśli jest sprawny i ma baterię, ale to nie jest konieczne. Jeśli to możliwe usuńcie dane osobiste: adresy, smsy, notatki.

 

Telefony można przekazywać do pań: Kingi Lizak (s. 33) i Magdaleny Bardzik (s.26).

Wszystkie zebrane telefony zostaną przekazane Fundacji  SALVATTI.pl.

 

Sprawne aparaty znajdą kupców na rynku wtórnym, a z tych, które nie nadają się do użycia odzyskiwane są cenne surowce. Fundusze uzyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe dla dzieci w Afryce, Ameryce Południowej i na Ukrainie.

 

Dziękujemy!

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!