Grüsse aus Berlin!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

05-03-2018

logo wiedza edukacja rozwoj

 

Minął już drugi tydzień naszych praktyk w stolicy Niemiec. Odbywamy je w czterech różnych salonach fryzjerskich. Atmosfera tam jest przyjemna, właścicielki ciepło nas przyjęły i wprowadziły nas w tajniki swojej pracy. Bez problemu każdy z nas znalazł wspólny język i odnalazł się w nowym miejscu.  Korzystając z wolnego czasu dużo zwiedzamy i szalejemy na zakupach :)
Od wtorku do piątku gościł u nas Pan Dyrektor Mariusz Kapica, który monitorował przebieg naszego pobytu. Tutejsze mrozy nam niestraszne i z chęcią wyruszamy na podbój miasta. Zobaczyliśmy już Bramę Brandenburską, Muzeum Holokaustu, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, Sony Center i East Side Gallery. A wszystko to odbywa się pod opieką naszej cudownej Pani Dorotki Kustry.

Bis bald!
Gabriela Stadnik & Urszula Grobelna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!