Zajęciach w nowo otwartym Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

09-01-2018

W dniu 04.01.2018 klasa 2est - technik lotniskowych służb operacyjnych uczestniczyła w zajęciach w nowo otwartym Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka. Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka jest najnowocześniejszą jednostką operacyjną na Podkarpaciu umożliwiającą szybki wzrost przeładunków towarów w regionie Podkarpacia. Najemcami powierzchni logistycznej są Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka cargo spełnia wszystkie wymagania niezbędne do organizacji transportu lotniczego i kołowego, tworzy doskonałe warunki do obsługi każdego typu operacji logistycznych w oparciu o najwyższe standardy. Uczniowie mieli okazje zobaczyć nowoczesne urządzenia terminalowe, magazyny i operacje przeładunkowe. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć - cały wykład i oprowadzenie po nowym terminalu Cargo prowadził Pan kierownik - Grzegorz Brzeski za co bardzo serdecznie dziękujemy. 

Opiekę w tym dniu pełnili: Marek Magniszewski, Grzegorz Brzeski, Danuta Rak.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!