Wyniki konkursu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

15 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas: 1at, 1ct, 2mt, 2 ft, 3 at, 3 bt, 3 ct, 3 ft, 4lt, 4 dt, 4ct. Uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące biografii Marszałka i czasów, w których żył. Organizacją tego konkursu chcieliśmy włączyć się w obchody 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego. Warto wspomnieć, że decyzją Sejmu RP rok 2017 był rokiem Marszałka. Brawa należą się wszystkim uczestnikom, szczególnie przedstawicielom klasy 3 at, która była licznie reprezentowana w konkursie i dodatkowo uczniowie tej klasy osiągnęli wysokie wyniki w konkursowych zmaganiach.Dziękując za udział, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym konkursie dotyczącym postaci Józefa Piłsudskiego. Odbędzie się on na początku stycznia i będzie dotyczył spektaklu „Marszałek”, którego premiera odbyła się niedawno w Teatrze Telewizji. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Wyniki Szkolnego Konkursu o Józefie Piłsudskim:

  •  I miejsce: ex aequo Marcelina Pyć 2ft i Kamil Kud 4 ct
  • II miejsce: Paweł Dec 3 bt
  • III miejsce: ex aequo Kacper Cieśla 3 at i Szymon Saj 4 lt

Konkurs przeprowadziły panie: Mariola Ustrzycka, Ewa Wojakowska, Agnieszka Kapłon.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!