Aktywny weekend

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

09-10-2017

W ubiegły weekend tj. 7-8 października 2017 r., rzeszowskie ulice były miejscem święta biegania. W sobotę odbyły się biegi młodzieżowe oraz bieg główny o puchar Pratt&Whitney na dystansie 5 km. W niedzielę bardziej wytrwali biegacze rywalizowali na trasie biegu maratońskiego "5 PKO Maraton Rzeszowski". Łącznie w biegach uczestniczyło ponad 1200 osób.

W biegach młodzieżowych szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4et - Kamil Miąsik i Karol Szalacha. W biegu o puchar Pratt&Whitney na dystansie 5 km pobiegli nasi nauczyciele Pan Piotr Pustelny i Pan Andrzej Kulasa.

Kolejny bieg w którym warto wziąć udział to PKO Bieg Niepodległości 11 listopada na dystansie 10 km.

Zachęcamy uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły do czynnego udziału w tego typu imprezach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!