Gwiazdy ZSM w GALAKTYCE !!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

09-10-2017

W czwartek 05.10.2017 r. najlepsi uczniowie oraz ci, którzy nie opuścili ani jednej godziny w roku szkolnym 2016/2017 zostali nagrodzeni przez Dyrektora i Radę Rodziców naszej szkoły. Tym razem zostaliśmy zaproszenie do Galaktyki. Kręgielnia i pizza to najlepsze rzeczy, jakie dają rozrywkę i przyjemność młodym ludziom. Przy grze nie brakowało emocji, radości, a także rywalizacji między sobą. Po dwóch godzinach rozgrywek na zgłodniałych uczniów czekała gorąca pizza. Ten dzień mieliśmy wolny od szkoły, co dawało jeszcze większą radość, bo nasi koledzy musieli być na lekcjach i uczyć się, kiedy my w tym czasie byliśmy pochłonięci wspaniałą zabawą. Jak widać w naszej szkole starania i systematyczność uczniów są doceniane oraz nagradzane. Bycie dobrym uczniem ma same zalety, nie tylko zdobywamy wiedzę, ale jeszcze otrzymujemy za to nagrody.

 

Aleksandra Kuryło kl. 2 lt

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!