OTRZĘSINY 2017

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W ostatni czwartek września wszystkie klasy pierwsze wraz z organizatorem klasą 2 at, starym zwyczajem przywitały się ze szkołą. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem "Szalone lata 60-te, 70-te i 80-te".

 

Każda z klas miała za zadanie przebrać się i zaprezentować zespół z tamtych lat. Gościliśmy ABBĘ, KOMBI, CZERWONE GITARY, THE BEATLES, LOMBARD, ELVISA PRESLEY’A, QUEEN. Były zakupy na kartki w szkolnym sklepiku, skakanie w gumę, syfony, kaszanka i "Gwiezdne wojny". Nasi pierwszoklasiści mogli poznać gwiazdy z tamtych lat i potańczyć w rytm hitu grupy Village People YMCA. Zabawa była świetna. Zwyciężyła klasa 1 mst z wychowawczynią panią Agnieszką Buć. Serdecznie gratulujemy… !!!!

 

Samorząd Uczniowski

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!