PODZIĘKOWANIE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

19-09-2017

 

W imieniu Pana prezesa Pratt& Whitney Rzeszów Marka Dareckiego oraz swoim, dziękuję wszystkim uczniom Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, którzy pracowali jako wolontariusze w czasie trwania II Festiwalu Nauki, największej imprezie popularnonaukowej w regionie, adresowanej do wszystkich mieszkańców Podkarpacia i nie tylko.

 

W ciągu trzech dni trwania Festiwalu 50 uczniów z naszej szkoły pracowało w informacji,przy obsłudze stanowisk, zajmowało się logistyką. Jak powiedział Pan Prezes Marek Darecki podczas Ogólnopolskiej Konferencji "Kształcenie zawodowe w kontekście Industry 4.0" - bez Was, tego Festiwalu nie udałoby się przeprowadzić tak sprawnie i dobrze.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność, dojrzałość i profesjonalizm.

 

Mariusz Kapica

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!