Noc Muzeów 2017

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

01-06-2017

W nocy z 20 na 21 maja 2017 r. miała miejsce tegoroczna edycja Europejskiej Nocy Muzeów, podczas której można było bezpłatnie zwiedzić muzea, galerie sztuki, podziemne trasy turystyczne, oddziały IPN oraz wiele innych ciekawych instytucji kulturalnych, które często przygotowują wydarzenia specjalnie na ten jeden dzień w roku. W tym roku w Rzeszowie aż 17 obiektów otworzyło swoje drzwi dla zwiedzających. Uczniowie naszej szkoły jak co roku bardzo aktywnie wzięli udział w tym wydarzeniu i odwiedzili wiele ciekawych wystaw czego dowodem są zdjęcia wykonane przez nich podczas tego wydarzenia. Bardzo cieszy fakt, że młodzież chętnie poświęca swój wolny czas by poznać dorobek kulturowy regionu i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapraszam również do udziału w kolejnych edycjach Nocy Muzeów. Naprawdę warto.

 

Agata Pawlak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!