"JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: 26-05-2017 Administrator 25-05-2017

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanej przez czasopismo „Biblioteka w szkole”.

W dniu 1 czerwca o godzinie 10:00 podejmiemy próbę pobicia rekordu czytania w jednym momencie. W ubiegłym roku w Polsce w tej akcji uczestniczyło 432 608 uczniów. Dołączcie do nas! Weźcie udział w akcji ogólnopolskiego, masowego czytania, promującego czytelnictwo i biblioteki szkolne. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji. Spotkamy się w tym dniu o godzinie 10:00 w dużej sali gimnastycznej i czytamy książkę przyniesioną przez siebie lub wypożyczoną w bibliotece szkolnej.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Bibliotekarze

 


Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!