"Wystartuj z nami"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ZSM 1-PLAKAT

 

Już 26 kwietnia 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza rekrutacyjna pozwalająca poznać regionalny rynek pracy, wziąć udział we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych oraz poszerzyć horyzonty związane z poszukiwaniem zatrudnienia.

 

wystartuj 1-2018

 

Event pod nazwą „Wystartuj razem z nami” organizowany w porozumieniu z Powiatowym Urzędem Pracy, Zespołem Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie, firmą LINETECH (providerem obsługi technicznej komercyjnych statków powietrznych w Europie Środkowo – Wschodniej) oraz innymi partnerami rozwijającymi swoją działalność w regionie.To nowatorski pomysł niosący za sobą wiele korzyści dla każdej ze stron. Dzięki połączeniu sił, zarówno Szkoła promująca swoich uczniów, Urząd Pracy aktywizujący zawodowo, jak i firmy z regionu poszukujące pracowników,będą mogli w atrakcyjny sposób przedstawić swoje oferty.

Organizowane przez nas wydarzenie ma na celu umożliwić potencjalnym pracownikom zaprezentować się z jak najlepszej strony w jednym miejscu i czasie. Impreza pozwoli wszystkim kandydatom zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas procesów rekrutacyjnych. Firmy uczestniczące będą miały szansę, niczym łowcy talentów, starannie poznać wszystkie zgłoszenia, przeanalizować złożone życiorysy i móc dobrać najbardziej optymalny personel: awioników, mechaników lotniczych, mechaników, mechatroników, itd.

Dzięki zaangażowaniu Szkoły oraz Urzędu Pracy wszyscy zainteresowani będą mogli liczyć na merytoryczną pomoc w zakresie obowiązujących zasad pisania CV, komunikacji oraz adekwatnego ubioru. Wszystkich zainteresowanych we wzięciu udziału serdecznie zapraszamy.

 

Aby umówić się na spotkanie,
należy wypełnić zgłoszenie online.

 

Wejdź na stronę: wystartujznami.nakiedy.pl

 

 

wystartuj 2a-2018

 

 

wystartuj 3a-2018

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!