Relacja z praktyk w Berlinie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

05-04-2017

Berlin2Za nami już trzy tygodnie praktyk w Berlinie. W czasie naszego pobytu zdążyliśmy się zaaklimatyzować w tak dużym mieście. Pomimo naszych początkowych obaw, wynikających z dużych różnic kulturowych, czujemy się tu pewnie i bezpiecznie.  

Miłym gościem w trakcie naszego pobytu była Pani Dyrektor Alicja Romaszuk, która odwiedziła nas w salonach podczas pracy, jak również spędziła z nami weekend. Zwiedziliśmy wspólnie najciekawsze zabytki Berlina. Podziwialiśmy Katedrę Berlińską oraz inne miejsca przy ulicy Unter den Linden.  W ubiegłym tygodniu pogoda nas rozpieściła i pozwoliła dostrzec uroki miasta w pełnym słońcu. Mieliśmy okazję spędzić cudowne chwile nad pobliskim jeziorem Müggelsee. Niedziela dostarczyła nam wielu nowych wrażeń podczas zwiedzania Reichstagu; siedziby rządu Niemiec. Panorama miasta widziana  z imponującej  kopuły  zapierała dech w piersiach.

Nasz wyjazd powoli dobiega końca, walizki pękają w szwach, a portfele są coraz cieńsze.

Jeśli ktoś zastanawia się czy warto skorzystać z zagranicznych praktyk w przyszłym roku to zapewniamy, że jest to cenne doświadczenie.

 

Tschüs!

Joanna Głowiś 3ft

 

A4

 

 

Berlin1

 

 

 A1

 

 

 A2

 

 

A3

 

 

Berlin4

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!