Praktyki zawodowe i wymiana doświadczeń w branży fryzjerskiej Relacja z Berlina

20-03-2017

erasmus plus logoOd tygodnia jesteśmy w Berlinie - pięknym, wielkim mieście.

Odbywamy tutaj czterotygodniową praktykę w salonach fryzjerskich. Mamy możliwość poznania nowych technik strzyżenia oraz samodzielnej pracy przy kliencie. Możemy spróbować własnych sił w naszym przyszłym zawodzie oraz zdobyć wiele nowych doświadczeń. Samodzielność nie objawia się tylko w pracy, lecz również przy poruszaniu się komunikacją miejską, która jest świetnie rozwinięta.

W wolnym czasie zwiedzamy miasto, robimy wiele zdjęć oraz zakupy w galeriach handlowych.

Minął tydzień, a przed nami jeszcze wiele atrakcji :)

 

Pozdrawiamy serdecznie  :)   
cdn...

 

Sylwia Panek 3ft

 

A

 

 

D

 

 

B

 

 

C

 

 

E

 

 

F

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!