Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

Elitarne szkolenie z zakresu modnych strzyżeń

W niedzielę 17.04.2016 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami wybrało się do Hotelu Hilton na elitarne szkolenie z zakresu modnych strzyżeń, prowadzone przez stylistę Sławomira Kublina z Akademii Berendowicz & Kublin.

Kolekcja, którą przedstawiono nosi nazwę "Sweet Dreams" czyli "Słodkie marzenia". Prezentacja obejmowała naukę dodawania objętości włosom poprzez strzyżenie i modną koloryzację. Pan Kublin cierpliwie odpowiadał na nasze dociekliwe pytania, rozdawał autografy i pozował z nami do zdjęć. W przerwie mieliśmy możliwość zakupu branżowego pisma "Kurier Fryzjerski". Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, co rozbudziło w nas chęć do dalszego rozwijania pasji.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Gabriela Gaweł 2ft

 


 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!