POZDROWIENIA Z WALENCJI

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

25-04-2016

Hola!

10 kwietnia wyruszyliśmy na praktyki do Walencji. Po długiej, dwudziestogodzinnej podróży dotarliśmy na miejsce. Zmęczeni podróżą, a jeszcze bardziej oczekiwaniem na samoloty, nie mogliśmy długo cieszyć się odpoczynkiem.

Chwilę po zameldowaniu w apartamentach wyruszyliśmy na miasto. Pierwsze dwa dni minęły nam na sprawach organizacyjnych, zwiedzaniu i wypoczynku w domu. Od wtorku zaczęliśmy pracę w firmach. Miejsca pracy zlokalizowane są poza miastem. Jesteśmy ochoczo nastawieni do możliwości pogłębiania naszej wiedzy oraz umiejętności. Zarówno Walencja, jak i jej mieszkańcy mile nas zaskoczyli. Miejscowi są dla nas niezwykle uprzejmi, na co dzień aż emanują uśmiechem. Jedna z organizatorek projektu zorganizowała nam nawet krótki kurs hiszpańskiego! :)

Widzimy się za trzy tygodnie!

 

Adiós!

Rafał Kochanowicz, Konrad Witek, Bartosz Dubiel, Michał Kokoszka

 


 

 

 

 


 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!