Relacja z pobytu w Lizbonie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

14-03-2016

Serdecznie pozdrawiamy społeczność ZSM z Lizbony. Chcemy przekazać kilka informacji o naszym pobycie. Od poniedziałku do piątku pracujemy na lotnisku.
Tam szlifujemy język angielski i uczymy się języka portugalskiego, ale przede wszystkim zdobywamy nowe umiejętności. Wykonujemy takie prace jak: nitowanie, piaskowanie, szlifowanie, demontaż, montaż części eksploatacyjnych, konserwacja i remont silników oraz podzespołów, wymiana klocków hamulcowych, kołowanie samolotów, próby silników i konserwacja samolotów.

W weekendy odpoczywamy zwiedzając Lizbonę i jej okolice. W sobotę 5 marca zwiedzaliśmy Kościół Sao Domingos i wyjechaliśmy windą  na punkt widokowy . W niedzielę spacerowaliśmy wybrzeżem w Estoril, a po powrocie do Lizbony zwiedziliśmy Klasztor Hieronimitów w dzielnicy Belem. Jest to zabytek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tu pochowany jest Vasco da Gama.

Od 7 marca jest z nami Pan Dyrektor Mariusz Kapica. Po rozmowie Pana Dyrektora z opiekunami praktyki z ramienia Grupo Seven Air wiemy, że jest z nas zadowolony. 

 

Bator Krystian, Grabek Jakub, Makuch Jakub, Pluta Jakub

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!