Sukces Mechanika w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimanzjalnych 2016

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: 17-01-2016 Administrator 17-01-2016

 

 

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie otrzymał tytuł "Srebrnej Szkoły 2016" plasując się w czołówce szkół według XVIII Edycji Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimanzjalnych 2016 przygotowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

 

W rankingu egzaminów zawodowych 2016 zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii - technik mechanik (pełna lista rankingowa).

 

Zdobycie czołowego miejsca w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla naszego technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!