LOOK FORUM FRYZJERSTWA I KOSMETYKI W POZNANIU

 

W dniach od 26 do 27 kwietnia 2008 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Poznańskie „Look Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki”. W targach uczestniczyło 40 osób, w tym opiekunowie: pani Marta Mucha, pani Aneta Sakowska – Marcisz i pani Kinga Lizak. Uczniowie z naszej szkoły: Natalia Ziemba i Aneta Sowa z klasy 3ft, Maciej Kuczma z 3ht, Aneta Barszcz z 2gt i Karolina Drozdowska z 2fz brali udział w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Juniorów.

 

Oprócz zmagań konkursowych, uczestnicy wycieczki mogli oglądać pokazy przygotowane przez firmy kosmetyczne, poznać najnowsze trendy w pielęgnacji dłoni i stóp, zakupić różnego rodzaju narzędzia i przybory fryzjerskie oraz skorzystać z porad profesjonalistów.

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!