Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

POKAZ FRYZJERSKI W TYCZYNIE

 

29 kwietnia 2008r. w ramach promocji szkoły odbyły się pokaz fryzjerski w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tyczynie. W przedsięwzięciu przygotowanym przez panią Bożenę Hałuchę, brały udział absolwentki gimnazjum w Tyczynie:

z klas pierwszych – Agata Rzepka, Joanna Pietrasz, Karolina Pawłowska, Anna Kostuj, Joanna Najdecka, Paulina Hałoń;

z klas drugich: Joanna Burdasz, Wioletta Kocój i Agata Mazur.   

 

 

Celem pokazu było zachęcenie uczniów klas trzecich gimnazjum do wyboru naszej szkoły. Uczennice prezentowały umiejętności, które posiadły w trakcie nauki w techniku fryzjerskim. Wykonały fryzury okolicznościowe o temacie „Maj we włosach”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!