DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

16-05-2015

W dniu 15 maja świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami zgromadziły się w auli szkolnej, aby uczestniczyć w akademii przygotowanej specjalnie z tej okazji. W montażu poetycko - muzycznym znalazły się informacje o biografii gen. Władysława Andersa, wiersze dotyczące patrona i jego żołnierzy, oraz wzruszające piosenki, wśród których nie mogło zabraknąć tej wyjątkowej – „Czerwonych maków na Monte Cassino”.

 

W akademii udział wzięli:

  • z klasy 1 ft: Agnieszka Babiarz i Marianna Uryć,
  • z klasy 2 ft: Paulina Siudak, Agata Siciak, Kinga Skrobacz,
  • z klasy 3 ft: Sylwia Słysz,
  • z klasy 1 bt: Jakub Selwa i Bartłomiej Klimczak,
  • z klasy 2 mt: Robert Klimczak,
  • z klasy 2 fbt: Michał Macek , Patryk Całka i Michał Przywara.

 

Akademię przygotowały panie: Jolanta Nazarko i Agnieszka Kapłon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!