Relacja z Berlina - Leonardo da Vinci

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Berlin jest fantastyczny!!! Po dwóch tygodniach pobytu tutaj możemy to potwierdzić. Jesteśmy na praktykach w salonach fryzjerskich i zdobywamy doświadczenie. Ale to nie tylko praca. Korzystamy również z uroków berlińskiego życia. Zwiedzamy piękną stolicę. Zobaczyłyśmy między innymi: Reichstag, Brandenburger Tor, Charlottenburg, East Side Gallery, Neues Museum, Olympia Stadion, Berliner Mauer, Museum Madame Tussaud. Wielkie wrażenie wywarł na nas wjazd na wieżę telewizyjną. Z wysokości 203 m mogłyśmy podziwiać piękną panoramę miasta. Został jeszcze tydzień, a nasze walizki pękają w szwachJ. Szał zakupów ciągle trwa. Bez pani Dorotki nie dałybyśmy rady! Dzięki niej znamy już Berlin wzdłuż i wszerz. To wspaniała przygoda, którą polecamy wszystkim !!!

 

Pozdrawiamy!!! 3 ft :)

 


 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!