PRAKTYKI ZAGRANICZNE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: 11-09-2015 Administrator 18-02-2015

Jesteśmy już w Berlinie!!!

 

Po 11 godzinach jazdy busem dotarliśmy na miejsce praktyk, organizowanych w ramach projektu Erasmus +. Wyczerpani, lecz nie bez entuzjazmu rozpoczęliśmy przygodę w tej pięknej metropolii. Pracujemy w różnych przedsiębiorstwach, rozrzuconych po całym mieście. W wolnych chwilach zwiedzamy atrakcje turystyczne, poznajemy nowych ludzi i oczywiście szlifujemy język. Wraz z naszym opiekunem panią Bożeną Stefańską byliśmy w Reichstagu i na Olympia Stadion. Pogoda jak na razie sprzyja, jest ciepło  i słonecznie. Chcielibyśmy również złożyć podziękowania dla całego biura projektu Berlink, a w szczególności dla pani Izy oraz pana Armando, którzy udzielili nam niezbędnej pomocy. Pozostało nam pozdrowić całą społeczność ZSM w Rzeszowie. Tschüss!

 

Friedrich Molteni – 3 lt

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!