Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

Pozdrowienia z Walencji !

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: 11-09-2015 Administrator 02-02-2015

Jesteśmy w Walencji na praktykach zagranicznych, w ramach projektu ERASMUS +. Zanim dotarliśmy na miejsce, odbyliśmy wyczerpującą podróż samolotem z przesiadką w Paryżu. Dla wielu z nas był to pierwszy lot w życiu.
Teraz odbywamy staże w zakładach, które są oddalone od centrum miasta, ale korzystamy z metra, więc nie stanowi to większego problemu. Atmosfera  jest świetna. Hiszpanie są do nas pozytywnie nastawieni, chętnie pomagają i uczą nowych rzeczy.
Nasz opiekun pan Sławomir Łoboda zabiera nas podczas weekendu w ciekawe miejsca. Byliśmy między innymi w największym w Europie oceanarium, obejrzeliśmy mecz Valencia vs Sewilla, spędziliśmy miło czas nad morzem. Pogoda jest wspaniała, każdego dnia nie mniej niż 20 stopni.
Biuro projektu było świetnie przygotowane na nasz przyjazd i udzieliło wielu niezbędnych wskazówek. Pozdrawiamy serdecznie całą społeczność ZSM.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!