KONKURS FRYZJERSKI

 kobieta 2016 plakat

 

 

17 marca 2016 r. już po raz dziesiąty odbędą się Mistrzostwa Fryzjerstwa ZSM. Tematem tegorocznego konkursu fryzjerskeigo jest "Kobieta 2016". Uczestnicy którzy zgłoszą chęć udziału, będą mieli do wykonania w czasie 100 minut fryzurę zgodną z tematem oraz ogólną charakteryzację modelki.

 

Ocenie jury będzie podlegać:

  • efekt końcowy fryzury (pomysłowość i kreatywność),
  • pełny wizerunek modelki (fryzura, makijaż i ubiór).

Celem konkursu jest:

  • rozwijanie umiejętności i kreatywności uczniów klas o profilu fryzjerskim,
  • współzawodnictwo i konfrontacja umiejętności zawodowych, przygotowujących do udziału w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do pracowni fryzjerskiej w celu zgłoszenia udziału w konkursie do 10 marca (tj. czwartek), lub o przesłanie zgłoszenia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   (w zgłoszeniu należy podać dane uczestnika i modelki - imię i nazwisko, klasa).

Na zwycięzców czekają cenne nagrody!!!

 

Serdecznie zapraszamy do  udziału w konkursie.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!