Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

PRAKTYKI ZAGRANICZNE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: 11-09-2015 Administrator 19-01-2015

18 stycznia 2015 r. grupa uczniów naszej szkoły wyjechała na praktyki do Hiszpanii. Projekt pod nazwą „Praktyki zagraniczne dla mechaników” realizowany jest w ramach programu „ERASMUS +”. Uczestnicy odbędą 3-tygodniowy staż w firmach branży mechanicznej na terenie Walencji. W przyszłym miesiącu dwie kolejne 15-osobowe grupy uczennic i uczniów wyjadą na praktyki do Berlina.

 

Na zdjęciu: Grupa na lotnisku „Warszawa-Okęcie”

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!